unipro

UniPro

• Układ sprężyn skrętnych zaprojektowany na
20 tys. cykli
Ocynkowana konstrukcja
• Panel 40 mm
• Współczynnik przenikania ciepła panelu Up=0,48 W/m2K
Łożyskowane rolki

Unitherm

UniTherm

• Układ sprężyn skrętnych zaprojektowany na
20 tys. cykli
Ocynkowana konstrukcja
• Panel INNOVO 60 mm
• Współczynnik przenikania ciepła panelu Up=0,33 W/m2K
Podwójne łożyskowane rolki
Elastyczne osłony międzypanelowe
Podwójna uszczelka dolna

Prime

Prime

• Układ sprężyn skrętnych zaprojektowany na
20 tys. cykli
Ocynkowana i lakierowana konstrukcja
• Panel INNOVO 60 mm
• Współczynnik przenikania ciepła panelu Up=0,33 W/m2K
Podwójne łożyskowane rolki
Elastyczne osłony międzypanelowe
Podwójna uszczelka dolna
System zabezpieczeń elementów mechanicznych
Nowoczesna automatyka w wysokim standardzie wyposażenia

pozostałe

Pozostałe bramy

Forma i funkcja

Bramy segmentowe WIŚNIOWSKI powstają w oparciu o dwa typy paneli: • panel 40 mm do bram UniPro, • panel INNOVO 60 mm do bram PRIME i UniTherm. Wszystkie panele wytwarzane są w fabryce WIŚNIOWSKI na nowoczesnych liniach technologicznych i dają pewność dbałości o jakość i powtarzalność na każdym etapie procesu produkcji. Wysokie parametry techniczne i solidne zabezpieczenie antykorozyjne osiągamy poprzez zastosowanie wysokogatunkowej, ocynkowanej stali pokrytej warstwami lakieru lub okleiną. Rdzeń ze sztywnej piany poliuretanowej zapewnia optymalną wytrzymałość paneli, a także wpływa na ich termoizolację. Specjalne rozwiązania takie jak np. system 5-warstwowego zaginania blachy, zapewnia stabilne mocowanie elementów, co jeszcze bardziej zwiększa wytrzymałość konstrukcji

Nowoczesne brany garażowe - oferta dla klientów z Krakowa i nie tylko

Dzięki temu, że istniejemy na rynku już od prawie 30 lat, jesteśmy w stanie zaproponować Państwu solidne i sprawdzone rozwiązania. Bramy garażowe, które oferujemy klientom z Krakowa i okolic dowodzą, że możliwe jest połączenie nowoczesnego, estetycznego wyglądu z wysoką funkcjonalnością i niezawodnym mechanizmem. Niezależnie od tego, które bramy garażowe przesuwane Państwo wybiorą, nasza załoga udzieli wyczerpujących informacji o danej konstrukcji i odpowie na wszystkie pytania związane z tego typu inwestycją.

Technologie, które ułatwiają życie

Dobra brama do garażu działa bezawaryjnie i doskonale chroni dobytek. Żeby rozwiązanie było w stanie realizować te funkcje, musi być wykonane z solidnych materiałów, odpornych na uszkodzenia oraz na ciężkie warunki pogodowe. Ogromne znaczenie ma również to, na jakie napędy do bram padnie Państwa wybór. Nasi klienci i klientki z Krakowa, Olkusza i okolic zawsze dokładnie rozważają, który mechanizm zapewni im codzienną wygodę i pozwoli na komfortowe korzystanie z bramy garażowej. Proponujemy doradztwo, ułatwiające podjęcie takiej ważnej decyzji. Z nami optymalnego wyboru dotyczącego bramy garażowej wielokrotnie dokonali już zarządcy osiedli, wspólnoty mieszkaniowe, różnego rodzaju przedsiębiorstwa oraz klienci indywidualni.

Napędy do bram garażowych - liczy się bezawaryjność

Jeśli napęd zawodzi, brama garażowa może odmówić reagowania na nasze polecenia. W praktyce oznacza to frustracje, spóźnienia i szereg innych negatywnych konsekwencji związanych z problemem z dostaniem się na posesję lub z wydostaniem się z niej. Wszystkie nasze bramy garażowe wyróżniają się automatyką, która:

  • została rzetelnie przetestowana, również w trudnych warunkach;
  • wielokrotnie była doceniana przez wymagających klientów.

Bramy garażowe i napędy do bram - różnorodność dostępnych opcji

Przedstawiamy Państwu nowoczesne warianty bramy do garażu. Na podstronie każdego produktu znajdą Państwo wyczerpujący opis, pozwalający zapoznać się z takimi właściwościami produktu, jak stopień przenikania wody, wiatru czy materiały wykorzystane do produkcji bramy garażowej. W konstrukcjach naszych propozycji zastosowano m.in. aluminiowe profile, elastyczne osłony, elementy z pianki poliuretanowej czy specjalne uszczelnienia międzypanelowe.

Zależy nam na tym, żeby przed zakupem doskonale poznali Państwo nasze bramy garażowe. Oprócz czytelnych grafik, przedstawiających poszczególne elementy bram, zawarliśmy również informacje o dostępnych kolorach. Nasi klienci z Olkusza, Krakowa i okolic mogą w wygodny sposób, z pomocą naszej załogi, dobrać bramy garażowe, które harmonijnie będą współgrały z elementami wykończenia danej nieruchomości.

Inwestycja na wiele lat

Zapraszamy do sprawdzenia, jak działają nasze napędy do bram garażowych oraz do bliższego poznania charakterystycznych cech naszych produktów. Brama do garażu to istotny zakup, bo taka konstrukcja musi służyć naszym klientkom i klientom przez wiele lat. Cieszymy się, że tak wielu odbiorców obdarzyło nas swoim zaufaniem. Zachęcamy do kontaktu z naszymi ekspertami.