OGRODZENIA POSESYJNE

Bramy, segmenty, furtki i słupy czyli staranne wykonanie ogrodzenia posesyjne. System ogrodzeniowy Wiśniowski ma szeroki asortyment w wyborze wzorów, które z łatwością można dopasować do istniejącej zabudowy. Zastosowane rozwiązanie w bramach wjazdowych i furtkach mają zagwarantować kontrolę dostępu do Twojej posesji. Jakość wykonania bardzo wysoka, funkcjonalność, trwałość i satysfakcja to najważniejsze wartości ogrodzeń Firmy Wiśniowski.

Brama przesuwna

Samonośna konstrukcja zapewnia sprawne funkcjonowanie. Skrzydło które jest zawieszone nad wjazdem nie potrzebuje dodatkowego podparcia w związku z tym: piasek, śnieg, czy liście nie utrudniają w poruszaniu się bramy. Wytrzymały ruch zapewnia zespół łożyskowanych rolek prowadzących, które są zamontowane na słupku, chwytak umożliwia pewny i swobodny dojazd oraz ustala czy skrzydło bramy jest w pozycji zamkniętej.

Zdalne sterowanie BEZPIECZEŃSTWO i NIEZAWODNOŚĆ


Wyznacznikiem funkcjonalnego i niezawodnego dostępu do posesji jest odpowiednio dobrana brama wjazdowa. W zależności od uwarunkowań posesji można wybrać tradycyjną bramę dwuskrzydłową lub bardziej komfortową - bramę przesuwną. Jej samonośna konstrukcja zapewnia płynną pracę w każdych warunkach. To synonim niezawodności. Dla bezpieczeństwa i wygody użytkowników napęd tej bramy schowany jest w słupku zintegrowanym z konstrukcją. To unikalne rozwiązanie daje możliwość dostępu do urządzenia sterującego tylko posiadającym klucz użytkownikom, słupek chroni również mechanizm przed czynnikami atmosferycznymi. .

Brama automatyczna posiada lampę sygnalizacyjną i wyłącznik przeciążeniowy, może być dodatkowo wyposażona w fotokomórki oraz listwy bezpieczeństwa. Bramy automatyczne to urządzenia, dlatego bramy WIŚNIOWSKI spełniają rygorystyczne wymagania norm w zakresie bezpieczeństwa, co potwierdza umieszczony na nich znak CE

Trwałość

Ogrodzenia Wiśniowski zabezpieczane są metodą cynkowania ogniowego oraz malowania proszkowego, co stanowi o ich jakości na długie lata. Jest to inwestycja, która popłaca.

Pełna kontrola


Kontrolę użytkowania gwarantują: lampa ostrzegawcza i wyłącznik przeciążeniowy. Wyłącznik przy dotknięciu bramy z przeszkodą (np. z maską samochodu) z powoduje zatrzymanie jej, a także cofnięcie skrzydła. Co ważniejsze dla zwiększenia ochrony, do krawędzi pionowej skrzydła zostało przymocowane gumowe zabezpieczenie. Dodatkowymi opcjami są: listwy bezpieczeństwa lub fotokomórki.

Wyłącznik przeciążeniowy wywołuje zatrzymanie się bramy i jej cofnięcie.
Lampa sygnalizacyjna oznajmia o zamykaniu i otwieraniu bramy.
Pokrywa zabezpieczająca ma chronić napęd przed kiepskimi warunkami atmosferycznymi, uszkodzeniami mechanicznymi oraz kradzieżą.
Fotokomórki zapewniają zatrzymanie się bramy i jej powrót do pozycji otwartej.

Bramy dwuskrzydłowe i furtki

Brama dwuskrzydłowa jest tradycyjnym rozwiązaniem wraz z atrakcyjnym wzornictwem i kolorystyką oraz najlepszym uzupełnieniem ciekawej architektonicznie zabudowy. komfort użytkowania ma zapewnić automat ze zdalnym sterowaniem. W bramie dwuskrzydłowej otwieranej ręcznie zastosowany został zamek i pionowy rygiel - łatwe i funkcjonalne rozwiązanie, które ma zabezpieczyć przed otwarciem bramy przez niepożądane osoby.

Furtka

Następną częścią ogrodzenia jest furtka. Dla zapewnienia bezpieczeństwa i komfortu użytkowników może być wyposażona w zamek elektromagnetyczny oraz domofon. Zamek daje możliwość na otwarcie furtki bez używania klucza i wychodzenia z budynku. Wyłącznik jest zamontowany w dowolnym miejscu pomieszczenia. Gdy wychodzimy na zewnątrz wystarczy tylko wcisnąć przycisk zwalniający elektrozaczep, a po wyjściu z posesji furtka zablokuje się automatycznie.
 

Zabezpieczenia antykorozyjne

TRWAŁOŚĆ NA WIELE LAT


Wszystkie te części ogrodzeń posesyjnych WIŚNIOWSKI poddawane są najlepszą technologią ochrony antykorozyjnej w postaci cynkowania oraz malowania proszkowego. Warstwa cynkowa uzyskana jest w procesach zanurzenia pierw oczyszczonej chemicznie konstrukcji w kąpieli płynnego cynku, ma uchronić elementy ogrodzeń WIŚNIOWSKI przed korozją przez wiele lat.

SKUTECZNA OCHRONA


Cynkowanie jest efektywną techniką ekonomiczną, również na etapach eksploatacji i wytwarzania. Ogrodzenia ocynkowane posesyjne WIŚNIOWSKI nie potrzebują konserwacji powierzchni przez długie lata. W czasie użytkowania nie musimy martwić się zabezpieczeniem elementów i sięgać nie potrzebnie po drogie środki, tak jak jest wymagane przy tradycyjnych ogrodzeniach. Ocynkowana stal jest poddawana recyklingowi, nie zanieczyszcza środowiska oraz nie tworzy dla niego obciążenia.

SYSTEM DUPLEX - PODWÓJNIE CHRONI


Właściwości połączenia warstwy cynkowej i warstwy lakierowej w systemie DUPLEX w znaczącym stopniu ma pozwolić na opóźnienie czasu eksploatacji ogrodzeń WIŚNIOWSKI. Przez cały ten okres, bez względu na warunki atmosferyczne mamy mieć pewność, że nasze ogrodzenia posesyjne WIŚNIOWSKI będą mieć wygląd estetyczny.

W KAŻDYCH WARUNKACH SPRAWDZONE


Cynkowanie jest techniką efektywnie ekonomiczną. Przebieg cynkowania WIŚNIOWSKI zgodny z europejską normą PN-EN ISO 1461 gwarantuje stosowną wysoką jakość cynkowanych produktów. Warstwa cynkowa ma odporność na wysokie oraz niskie temperatury i promieniowanie UV, zapewnia właściwości optymalne ochrony antykorozyjnej powierzchni stalowej.

Wzory wypełnień - MODERN

Wzory - MODERN

Wzory - LUX

Kolekcja LUX


Wzory - STYLE

Wzory - VARIO

Wzory - PREMIUM

Wzory - CLASSIC
Wzory - BASIC

HOME INCLUSIVE WZORY

AW.10.200 (system ogrodzeniowy: furtka, brama dwuskrzydłowa, brama przesuwna, segment /panel 500mm)
AW.10.200 (system ogrodzeniowy: furtka, brama dwuskrzydłowa, brama przesuwna, segment /panel 250mm)