O firmie Alles

Firma ALLES działa na rynku nieprzerwanie od 1993 roku. Nieustannie rozwijamy się i poznajemy nowe technologie, dlatego jesteśmy gwarantem jakości i kompetencji. Nasza oferta skierowana jest do klientów indywidualnych, wspólnot mieszkaniowych, zarządów osiedli i firm - klientów przemysłowych. Idea, która nam przyświeca to indywidualne i profesjonalne podejście do każdego klienta.
Zapewniamy:
• bezpłatny kosztorys
• odpowiedni dobór produktu
• montaż • serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.
Zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami. Zajmujemy się również automatyką do każdego typu bram (bramy posesyjne, przemysłowe, szlabany).
Godziny otwarcia:
  • 7:00 - 17:00
Komfort, jaki dają automatycznie obsługiwane bramy, kusi coraz więcej konsumentów. Nowe domy jednorodzinne są zwykle wyposażone w nowoczesną automatykę, która odpowiada za wygodne i szybkie otwieranie bramy wjazdowej oraz bramy garażowej.

Ile kosztuje automatyka do bram tego rodzaju?
Ceny zależne są głównie od takich czynników jak: typ bramy, jej konstrukcja, wysokość, szerokość oraz ciężar. Na cenę mają wpływ również takie czynniki, jak: producent automatyki czy zawartość zestawu. Średnio za automatykę do bramy garażowej, segmentowej lub uchylnej, trzeba zapłacić około 1000 złotych. W takim zestawie znajduje się zazwyczaj: siłownik elektromechaniczny wraz z radioodbiornikiem i stacją sterującą, piloty radiowe, szyna i elementy montażowe. W naszej ofercie znajdują się: fachowy dobór bramy, sprzedaż oraz montaż i obsługa serwisowa. Z doświadczenia wiemy, że koszty wykonania bramy z automatyką są tylko nieznacznie wyższe niż w przypadku bramy otwieranej ręcznie, warto więc postawić na wygodę i oszczędność czasu.

Zespół

Leszek Gęgotek

właściciel

601 257 651


Patryk Ryś

montażysta

607 318 142


Jerzy Gurbiel

kierownik serwisu

534 566 537


Michał Polak

serwisant elektronik, montażysta

665 03 40 00


Partnerzy