parallax background

Bramy uchylne

Bramy garażowe

Bramy
Uchylne

Bramy uchylne i rozwierne to najlepsze rozwiązanie znane i bardzo cenione od wielu lat. Niezawodna prosta i sprawdzona konstrukcja.

Cechy charakterystyczne

 • sprężyny zabezpieczone w tulejach
 • układ sprężyn wspomagający podnoszenie i opuszczanie
 • poprzeczka łącząca prowadnice poziome oraz ślizgi boczne
 • profile skrzydła łączone za pomocą specjalnych akcesoriów
 • elementy ościeżnicy zespolone są ze sobą za pomocą połączeń skręcanych
 • o pionowym, poziomym, i skośnym układzie wypełnienia, bądź z blachy stalowej ocynkowanej perforowanej
 • skrzydło wykonane z blachy stalowej ocynkowanej

Kolory bram uchylnych

W oparciu o potrzeby i pomysły każdego Klienta, oferujemy trwały, estetyczny i oryginalny wygląd oraz szeroką gamę kolorystyczną. Klient ma możliwość doboru koloru bramy do elewacji, okien, drzwi i elementów wykończeniowych obiektu. Dla poszukujących bramy w odpowiednich kolorach przygotowaliśmy ofertę malowania z prawie 250 odcieniach z palety RAL.parallax background

Bramy rozwierne

Bramy garażowe

Bramy rozwierne


Tradycyjne rozwiązanie. Bramy rozwierne są ekonomiczne w zamknięciu garażu. Gwarancja dobrej jakości, niskiej ceny oraz niezawodnej pracy to sposób prostych i sprawdzonych rozwiązań dla użytkownika.


Kolory bram rozwiernych

W oparciu o potrzeby i pomysły każdego Klienta, oferujemy trwały, estetyczny i oryginalny wygląd oraz szeroką gamę kolorystyczną. Klient ma możliwość doboru koloru bramy do elewacji, okien, drzwi i elementów wykończeniowych obiektu. Dla poszukujących bramy w odpowiednich kolorach przygotowaliśmy ofertę malowania z prawie 250 odcieniach z palety RAL.
Cechy charakterystyczne

 • stopa ograniczająca niekontrolowany ruch w kierunku zamknięcia
 • ogranicznik zawiasów – zabezpiecza przed opadnięciem skrzydła
 • ogranicznik otwarcia skrzydła
 • ościeżnica i skrzydło wykonane z kształtowników stalowych ocynkowanych, bez przegrody termicznej
 • ościeżnica i skrzydło wykonane z kształtowników stalowych ocynkowanych, bez przegrody termicznej
parallax background

Bramy roletowe

Bramy garażowe


Bramy Roletowe


Bramy roletowe mają napęd w standardzie. Kurtyna bramy nawija się na wał nawojowy schowany w skrzynce, pozwala na pozostawienie wolnej przestrzeni pod sufitem.

Bezpieczeństwo w standardzie


Brama roletowa została zbudowana z profili aluminiowych oraz wypełnionych bezfreonową pianką poliuretanową. Kurtyna rolowana ma stalowy wał nawojowy jest umieszczona przy nadprożu wewnątrz budynku. Prowadnice pionowe aluminiowe, pomalowane proszkowo. Blokady kurtyny w bramie BR-77s zabezpiecza się przed podniesieniem kurtyny z zewnątrz.Cechy charakterystyczne

 • siłownik rurowy zamontowany w wale nawojowym
 • uszczelki szczotkowe w prowadnicach pionowych
 • prowadnice aluminiowe montowane wzdłuż bocznych krawędzi otworu.
 • płaszcz bramy porusza się wzdłuż aluminiowych prowadnic pionowych i nawija się na wał nawojowy
 • w dolnym profilu montowana jest komorowa uszczelka gumowa przylegająca do podłożaOpisy zabezpieczeń1.Dwa rodzaje profili - 77 i 100 mm

2. Awaryjne otwieranie bramy z zewnątrz za pomocą specjalnej korby, używa się w przypadku braku dodatkowego wejścia do garażu.

3. Awaryjne jest otwieranie bramy od wewnątrz w przypadkach braku prądu, bramę można otwierać ręcznie przy użyciu korby w bramie (A) BR-77s i w bramach (B) BR-77 E i BR-100 E.

4. Aretki zapewniają dystans między profilami podczas zwijania kurtyny bramy, zapewnia prace bramy na tryb cichy, a żywotność paneli wydłuży się znacznie na bardzo długi czas.

5. Bezpieczeństwo używania zapewnia fotokomórka wraz krawędziową listwą bezpieczeństwa. W przypadku gdy natrafi się na przeszkodę kurtyna bramy cofnie się do pozycji otwartej.
Kolory bram roletowych


W oparciu o potrzeby i pomysły każdego Klienta, oferujemy trwały, estetyczny i oryginalny wygląd oraz szeroką gamę kolorystyczną. Klient ma możliwość doboru koloru bramy do elewacji, okien, drzwi i elementów wykończeniowych obiektu.

Nowoczesne i najlepsze technologie okleinowania, mają umożliwiać nam uzyskanie takiej powierzchni o strukturze i kolorze o bardzo naturalnych odcieni drewna oraz innych odcieni przybliżonych do RAL. Aby zapewnić gwarancje satysfakcji wykorzystujemy okleiny od głównych światowych producentów.

Standard dla profili AW 77
Standard dla profili AW 100