Bramy przemysłowe przesuwane

Brama przesuwna przemysłowa ma przystosowanie do wytężonej pracy. Posiada wykonanie z wysokiej jakości materiałów, wyróżnia się dokładnością w działaniu bez względu na swoje gabaryty. Bramę można zaopatrzyć m.in.: w wyłącznik przeciążeniowy, listwy bezpieczeństwa, fotokomórki, ostrzegawczą sygnalizacją świetlną. Sterowanie automatyczne lub ręczne.

Przykłady wypełnień

Brama przesuwna PI 200 z wypełnieniem kształtownikiem zamkniętym 25 x 25 mm, spawanym do konstrukcji
Brama przesuwna PI 200 z wypełnieniem panelem kratowym VEGA 2B Super, przykręcanym do konstrukcji
Brama przesuwna PI 200 z wypełnieniem panelem kratowym VEGA 2D Super, wspawanym do konstrukcji
Brama przesuwna PI 200 z wypełnieniem panelem kratowym VEGA B, przykręcanym do konstrukcji

Bramy dwuskrzydłowe i furtki

SYSTEM BASTION


Rozwiązanie systemowe dla przemysłu i domu. Zabezpieczenie antykorozyjne przez ocynkowanie ogniowe lub system Duplex: ocynkowanie ogniowe + powleczenie poliestrowe. W standardowym wyposażeniu bramy oraz furtki znajdują się słupy nośne i komplet zawiasowo-zamkowy. Brama jest dostępna w wersji automat otwierający lub ręczny

Brama dwuskrzydłowa z wypełnieniem kształtownikiem zamkniętym 25 x 25 mm, spawanym do konstrukcji oraz Furtka z wypełnieniem kształtownikiem zamkniętym 25 x 25 mm, spawanym do konstrukcji.
Brama dwuskrzydłowa z wypełnienie panelem kratowym VEGA B, przykręconym do konstrukcji oraz furtka z wypełnieniem panelem kratowym VEGA B, przykręconym do konstrukcji.
Brama dwuskrzydlowa z wypełnieniem panelem kratowym VEGA 2D Super, przykręconym do konstrukcji oraz furtka z wypełnieniem panelem kratowym Vega 2D Super, przykręconym do konstrukcji.

BRAMA I FURTKA GARDIA


Skrzydło bramy lub furtki ma wypełnienie panelem kratowym Vega 2D o średnicy drutu 6/5/6 albo panelem kratowym Vega 2D Super 8/6/8. Panel kratowy jest wspawany do konstrukcji.


BRAMA I FURTKA MODEST


Konstrukcja furtki i bramy stworzona z profili o wymiarach 40x40 mm. W skrzydle zostało zastosowano komplet zawiasowo-zamkowy. W bramie dwuskrzydłowej dodatkowo jest rygiel wraz z ogranicznikiem. Skrzydło bram oraz furtek jest wypełnione panelem ogrodzeniowym Vega B. Panele zgrzane z drutu o średnicy 5 mm.

OGRODZENIA PANELOWE

Panelowe ogrodzenia Wiśniowski są wykonane z drutu o przeróżnej średnicyPanele kratowe z przetłoczeniem VEGA 3D Light i VEGA 3D Light II wchodzą w skład systemu panelowych ogrodzeń kratowych. Są dostępne w różnych wysokościach i kolorach idealnie sprawdzają się w budownictwie prywatnym i także przemysłowym. Montaż dokonuje się za pomocą odpowiednio przystosowanych słupów, do wyboru kilka ich rodzajów.

Systemy montażuSYSTEM VEGA 2D


Nieograniczona wytrzymałość i sztywność Panele VEGA 2D są wykonane z prętów stalowych zgrzewanych o średnicy pręta poziomego (podwójnego) 6 mm i średnicy pręta pionowego 5 mm. Panele VEGA 2D bardzo dobrze wykonane są z prętów stalowych zgrzewanych o średnicy pręta poziomego (podwójnego) 8 mm i średnicy pręta pionowego 6 mm. Ogrodzenia z paneli VEGA 2D i VEGA 2D idealnie znajdują szerokie zastosowanie jako osłona budynków, parków, użyteczności publicznej, supermarketów, lotnisk, fabryk, obiektów wojskowych i sportowych.