Bramy przemysłowe przesuwane

Brama przesuwna przemysłowa ma przystosowanie do wytężonej pracy. Posiada wykonanie z wysokiej jakości materiałów, wyróżnia się dokładnością w działaniu bez względu na swoje gabaryty. Bramę można zaopatrzyć m.in.: w wyłącznik przeciążeniowy, listwy bezpieczeństwa, fotokomórki, ostrzegawczą sygnalizacją świetlną. Sterowanie automatyczne lub ręczne.

Przykłady wypełnień

Brama przesuwna PI 200 z wypełnieniem kształtownikiem zamkniętym 25 x 25 mm, spawanym do konstrukcji
Brama przesuwna PI 200 z wypełnieniem panelem kratowym VEGA 2B Super, przykręcanym do konstrukcji
Brama przesuwna PI 200 z wypełnieniem panelem kratowym VEGA 2D Super, wspawanym do konstrukcji
Brama przesuwna PI 200 z wypełnieniem panelem kratowym VEGA B, przykręcanym do konstrukcji

Bramy dwuskrzydłowe i furtki

SYSTEM BASTION


Rozwiązanie systemowe dla przemysłu i domu. Zabezpieczenie antykorozyjne przez ocynkowanie ogniowe lub system Duplex: ocynkowanie ogniowe + powleczenie poliestrowe. W standardowym wyposażeniu bramy oraz furtki znajdują się słupy nośne i komplet zawiasowo-zamkowy. Brama jest dostępna w wersji automat otwierający lub ręczny

Brama dwuskrzydłowa z wypełnieniem kształtownikiem zamkniętym 25 x 25 mm, spawanym do konstrukcji oraz Furtka z wypełnieniem kształtownikiem zamkniętym 25 x 25 mm, spawanym do konstrukcji.
Brama dwuskrzydłowa z wypełnienie panelem kratowym VEGA B, przykręconym do konstrukcji oraz furtka z wypełnieniem panelem kratowym VEGA B, przykręconym do konstrukcji.
Brama dwuskrzydlowa z wypełnieniem panelem kratowym VEGA 2D Super, przykręconym do konstrukcji oraz furtka z wypełnieniem panelem kratowym Vega 2D Super, przykręconym do konstrukcji.

BRAMA I FURTKA GARDIA


Skrzydło bramy lub furtki ma wypełnienie panelem kratowym Vega 2D o średnicy drutu 6/5/6 albo panelem kratowym Vega 2D Super 8/6/8. Panel kratowy jest wspawany do konstrukcji.


BRAMA I FURTKA MODEST


Konstrukcja furtki i bramy stworzona z profili o wymiarach 40x40 mm. W skrzydle zostało zastosowano komplet zawiasowo-zamkowy. W bramie dwuskrzydłowej dodatkowo jest rygiel wraz z ogranicznikiem. Skrzydło bram oraz furtek jest wypełnione panelem ogrodzeniowym Vega B. Panele zgrzane z drutu o średnicy 5 mm.

OGRODZENIA PANELOWE

Panelowe ogrodzenia Wiśniowski są wykonane z drutu o przeróżnej średnicyPanele kratowe z przetłoczeniem VEGA 3D Light i VEGA 3D Light II wchodzą w skład systemu panelowych ogrodzeń kratowych. Są dostępne w różnych wysokościach i kolorach idealnie sprawdzają się w budownictwie prywatnym i także przemysłowym. Montaż dokonuje się za pomocą odpowiednio przystosowanych słupów, do wyboru kilka ich rodzajów.

Zestawienie wysokości
Systemy montażu

1. Widok od strony posesji
2. Widok od strony ulicy

SYSTEM SAFE - na słupach o przekroju 60 x 40 mm z otworami montażowymi.
SYSTEM BETA - na słupach o przekroju 60 x 40 mm z otworami montażowymi.
SYSTEM GAMMA - na dwuteowych słupach o przekroju 65 x 42 mm z otworami montażowymi.
SYSTEM OMEGA - na słupach o przekroju 60 x 40 mm.


SYSTEM VEGA 2D


Nieograniczona wytrzymałość i sztywność Panele VEGA 2D są wykonane z prętów stalowych zgrzewanych o średnicy pręta poziomego (podwójnego) 6 mm i średnicy pręta pionowego 5 mm. Panele VEGA 2D bardzo dobrze wykonane są z prętów stalowych zgrzewanych o średnicy pręta poziomego (podwójnego) 8 mm i średnicy pręta pionowego 6 mm. Ogrodzenia z paneli VEGA 2D i VEGA 2D idealnie znajdują szerokie zastosowanie jako osłona budynków, parków, użyteczności publicznej, supermarketów, lotnisk, fabryk, obiektów wojskowych i sportowych.Zestawienie wysokości